21 April 2013

Stronger

Hej~ Co tam ? Ostatnio miałam wiele problemów związanych z życiem osobistym jak i nauką. Wciąż mam mały mętlik w głowie ale powoli mi przechodzi. Postanowiłam się pozbierać. Od razu zabrałam się za uporządkowanie materiałów przygotowawczych na pisemną maturę z j.polskiego i za naukę.. W tym tygodniu biorę się też za matematykę, umówiłam się już z koleżanką na powtórki (korepetycje) mam nadzieję że wytłumaczy mi niejasności związane z niektórymi działami. Jedynym celem teraz jest ZDANIE MATURY która jest już za 2 tygodnie. Zaczynam czuć lekki stress ale będzie OK. Zaraz po pisemnych egzaminach czyli 10tego będę jechać na korepetycje by ogarnąć prezentacje na j.polski i zacznę się powoli jej uczyć. Wydaje mi się że zdążę w końcu to tylko nauka na pamięć. :)
Eng: Hey~ What's up ? Last time I had a lot of problems related to the personal life and studies. I'm still confused but slowly I getting better. I decided to pull oneself together. Immediately I took to organize the preparatory materials for the written final exams of Polish and to learn.. This week I take also for maths I arranged with a friend to have a repeat (tutoring) I hope that she will explain the ambiguities associated with some chapters. The only purpose now is to PASS FINAL EXAMS which are already two weeks later. I start feel stress but everythin will be OK. After writing exams so 10th I will go for tutoring for make presentation for Polish speaking exam and I will learn it. I think I will make it for time because it's only learning by rote. :)
Po maturze myślę żeby od razu wynieść się do Anglii ale o tym pogadam z bratem który przylatuje w środę do Polski. Mam dwa cele i postanowienia na ten rok które za wszelką cene muszę zrealizować a mianowicie MATURA i TAJWAN i tego będę się trzymać. Koniec zawracania sobie głowy przeszłością i zastanawiania się "co by było gdyby...". W końcu trzeba się uczyć na własnych błędach i wyciągać wnioski. "Co cię nie zabije to cię wzmocni.". Wierzę że to mi się uda że spełnię swoje marzenia muszę tylko na nie zapracować. I każdy powinien tak do tego podchodzić. Potrzeba zapracować na spełnienie swoich marzeń w końcu nic nie spada z nieba. ^^
Eng: After finall exams I thinking about move to U.K but about this I will talk with brother who come back to Poland in Wendesday. I have two goals and provisions this year which I need to accomplish namely EXAMS and TAIWAN, and that I will keep. End of thinking about the past, worrying about "what if...". We need to learn from our mistakes and draw conclusions. "What doesn't kill you makes you stronger.". I believe that I can fulfill my dreams that I just have to work for it. Everyone should just think about it. The need to earn to fulfill their dreams, anything don't fall from the sky. ^^
Jia you - powodzenia, nie poddawaj się (eng:keep going , fighting)
Chciałam przedewszystkim podziękować paru osobom które nigdy we mnie nie zwątpiły i zawsze mnie doppingują : Matsu , Tonego , Alex'a , Agnieszkę , Agnes , Żabę , tajwańskiego starszego braciszka, Niisan'a, Payge i Lied'a i innych. Cieszę się że mam ludzi którzy mnie wspierają za każdym razem. 
Eng: I wanted just thanks a few people which never doub on me and always support: Matsu , Tony , Alex , Agnieszka , Agnes , Żaba , taiwanese older bro, Niisan , Payge and Lied i innych. I am glad that I have people who every time support me.

Kelly Clarkson - Stronger (Sam Tsui Cover)

Byebye~

18 comments:

 1. Na pewno dobrze ci pójdzie matura :)
  Będę trzymać kciuki :)

  ReplyDelete
 2. teraz najwazniejsze to zdac dobrze mature . dla ciebie i mnie TT

  ReplyDelete
 3. Hello! nice to meet you! I like the style of your blog! I invite you to stop by mine and follow me if you like. I hope u soon! A big and fashion kiss honey!!! Xx c.o.c.o.

  L O O K I N G F O R T H E S T Y L E

  ReplyDelete
 4. Sam Tsui *o* Powodzenia na maturze. Jestem pewna, że pójdzie Ci dobrze!

  ReplyDelete
 5. Również bardzo chętnie wyjechałabym do Angli. W życiu o to chodzi aby spełniać marzenia i zachcianki a nie tylko życ i przedłuać gatunek :P

  ReplyDelete
 6. Za bransoletki biorę 10-15 złotych, ale myślę że ta z sushi zmieści się w dziesiątkę. :D Zawieszki za piątkę. :D
  A za te dwa tygodnie będę mocno trzymać za Ciebie kciuki! :D

  ReplyDelete
 7. na pewno dobrze Ci pójdzie! trzymam kciuuuki : >

  obserwuję! ; ]
  http://swiat-wedlug-wikii.blogspot.com/

  serdecznie pozdrawiaaaam!

  ReplyDelete
 8. nigdy nie wolno się poddawać:)

  ReplyDelete
 9. Ah ta maturka :D
  Będzie dooobrze :3 Będę trzymała za Ciebie kciuki

  PS. Nie nowy telefon, tylko Krzyśkowy :D:D:D

  ReplyDelete
 10. To jak się zastanowisz to daj znać to Ci wyślę te cholerne dane do przelewu. XDD
  I jej, miło mi. :D
  A odcień... To chyba cappuchino, ale w sumie to dawno nie farbowałam, bo chciałabym przestać, i szukałam czegoś podobnego do mojego naturalnego koloru. I teraz w sumie już sama nie wiem czy ta farba na nich jest, czy na końcówkach, nie wiem. xD
  A pomysł dobry. :D

  ReplyDelete
 11. Trzymam kciuki!!! Będzie dobrze :))

  ReplyDelete
 12. good luck for exams >.<

  visit my blog ^^
  www.luchluchcraft.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Yes, keep your goals running, always! Move to the UK, why not, I bet you will have a great time here! And also, I wish you good luck on your exams!

  ReplyDelete
 14. Zostaje Ci tylko życzyć powodzenia na maturze, by wszystko dobrze Ci poszło :)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie:
  www.filmowe-abecadlo.blogspot.com

  ReplyDelete
 15. Matura?! D: Ja bym umarła z nerwów, a co dopiero myślec o tym, co będzie po niej.. Nie mam zielonego pojęcia, jak do niej przystąpię. Wyjazd? No cóż, twój wybór. Sama nie wiem, gdzie bym chciała się wybrac, gdy już będę niezależna.. Może też do UK?
  Zapraszam na nn.

  ReplyDelete
 16. Powodzenia , na pewno dobrze ci pójdzie :)

  ~ duo-jessie.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^