09 April 2013

Little shopping

Hej! Jak wam minął weekend ? Mój wyglądał właśnie tak jak powyżej. :D Obijałam się tak jak zawsze a czeka mnie tyle nauki. >.< Dzisiaj chciałam wam zaprezentować mi moje ostatnie kosmetyczne i inne zdobycze. ^^ Myślę że w tym tygodniu wyruszę na jakieś zakupy tak jak uprzedzałam. Pogoda coraz ładniejsza trzeba się wziąć za zmianę szafy na sezon wiosnny.. ^^
Eng: Hey! How did u spend your weekend ? My looked like on pic up. :D So lazy as always and I have a lot of study. >.< Today I wanted show you my last cometic and other things which I bought. ^^ I think in thus week I will go for some shopping. Weather is more and more pretty so I need change clothes in my warderobe for spring season. ^^

Gdzie ten śnieg z deszczem który zapowiadali ? Słoneczko jest piękne i ładnie mnie grzeje kiedy leże sobie w łóżku i leniuchuje. :D Choć myślę sobie że nie długo będzie czas na wyciągnięcie rolek. ^^  Niech tylko reszta śniegu się stopi. :) A więc przejdźmy do tematu a mianowicie zakupów które ostatnio zrobiłam..
Eng: Where is this snow which I saw in TV ? Sun is beautiful and nicely warms me when I lie in bed and laze.:D I think I will take out my roller skates soon if the rest of snow will melt. ^^ So let's get to the topic namely shopping have recently done...

Eng: Miceral tonic and french manicure set ^^
1) BeBeauty - Płyn Miceralny Po wielu licznych pozytywnych recenzjach tego płynu stwierdziłam że czas go wypróbować na własnej skórze ! (Biedronka - 4.49zł)
2) Bell - Art FRENCH CHIC Set. Od dawna chciałam kupić zestaw do French Manicure a ten przypadł mi do gustu z resztą był w rosądnej cenie i miał te ładne szablony na paznokcie. :) (Biedronka - około 8zł)

Eng: Green tea candle
3) LaRissa - Zielona Herbata. Kolejna zapachowa świeczka uwielbiam zapach zielonej cherbaty więc tym bardziej przypadła mi do gustu choć jeszcze nie skończyłam innej o zapachu jabłka i cynamonu. Tak czy siak doskonała na wiosnę. ^^ (Biedronka - 4.99zł)

Eng: bottle for rice tonic ^^
4) Buteleczka na ryżowy tonik ^^ (Rossmann - około 2 zł.)

Eng: postcard and some stickers
5) Kartka i naklejki. Kartka oczywiście na wszelki wypadek jakby moja znajoma z Chin odpisała ^^ A Naklejki potrzebuje do zrobienia kartki dla mojego przyjaciela z Tajwanu. :) (Tesco - około 12zł [5zł kartka ;7 naklejki])

Eng: golden owl necklace ^^
 6)Naszyjnik mała złota sówka. :D Mam już srebrną dużą więc mała złota to tak do kompletu ^^ (Pepco - 9.99zł)
Eng: set with 3 thin belts: black , black with flowers , white with flowers
7)Komplet pasków : czarny , czarny w kwiatki i biały w kwiatki. Są naprawdę śliczne i pasują do każdego rodzaju spodni.^^ (Pepco - 9.99zł)

 Eng: litttle calendar to bag
8)Praktyczny mały kalendarzyk do torebki którego potrzebowałam (Sklep wszystko za 2.90zł)

Eng: natural wood mirror
9)Lusterko z naturalnego drewna kupiłam je po prostu dla ozdoby na biórku ^^ (Sklep wszystko za 2.90 zł)

Eng: two eyeshadows pallets ^^ I couldnt decite which one choose so I bought both. :)
10) Dwie palety UP Girls. Obie kolorystyki tak bardzo mi się spodobały że nie mogłam się im oprzeć i kupiłam obie. :D (Sklep wszystko po 7.90zł)


Mój przyjaciel z Tajwanu niedługo ma urodziny chcę zrobić dla niego jakąś oryginalną i ładną kartkę urodzinową. Muszę ją wysłać w tym tygodniu razem z jakimś giiftem kojarzącym się z polską albo polskim morzem. Podajcie jakieś dobre słodycze które mogłabym mu wrzucić ? Chyba jutro pobiegnę na skwer poszukać czegoś gustownego. ^^  Macie pomysły jakieś na ładne kartki ? Widzieliście kiedyś jakieś DIY a może sami/same zrobiliście ?  Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Eng: My friend soon have a birthday I want make some nice,original birthdaycard. I need send it in this week include some little gift which remind of Poland or Polish Sea. Probably tommorow I will run to Skwer search something tasteful. ^^ Do you have some ideas for birthday cards ? Did  you see some nice DIY or did you made it by yourself ? 
Really thank you for any help.

Beyoncé - Halo

See Ya~

8 comments:

 1. mam glupie pytanie .. co to jest to diy ? XDD

  ReplyDelete
 2. Ja się w weekend nie obijałam. nie miałam an to czasu. Miałam trening jazdy konnej przez cztery godziny, więc^^
  Pozdrawiam serdecznie ;p


  Miśka
  http://misiayou97.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Te kalendarzyki są najlepsze ! :P
  Śliczna sowa ;) i skąd ja znam obijanie się ♥

  ReplyDelete
 4. That first picture is so cute! I actually love pandas! They are my favorite animals. I have a panda with which I sleep since I was like 14!

  ReplyDelete
 5. Jasne, tylko podaj mi cztery rodzaje sushi jakie chcesz na tej bransoletce mieć. :D (Cztery, ponieważ jeżeli jest więcej to bransoletka może się zerwać od ich ciężkości. )

  ReplyDelete
 6. W weekend też się często obijam :D
  Mam taką samą podkładkę z Hello Kitty <3

  ReplyDelete
 7. the belt looks so cute >_< love beyonce too!

  visit my blog ^^
  www.luchluchcraft.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^