10 March 2013

Women's Day + Shopping


Hej! Co tam ? :) Dawno nie pisałam ale to przez brak czasu więc przepraszam. :) Dwa dni temu mieliśmy Dzień Kobiet. Ja spędziłam go z mamą bo mój Misiak mieszka daleko no ale zobaczę go już nie długo. ^O^  Ten dzień przeznaczyłam z mamą na zakupy w Szperku i paru innych sklepach z różnymi duperelami. XD Na dodatek dostałam kwiatka od całkiem przystojnego chłopaka(z Szperka). ;)
Eng : Hey! How are you ? :) I didn't write nothing so long but I just got no time so sorry . :) Two days ago we had Women's Day. I spend this day with my mom because my dear live far away but soon I will see him. ^O^ This day I were just on shopping with mom in Szperk Gallery and some others shops with little stuff. XD And I got flower from quite handsome guy(from Szperk). ;)

Masło kakaowe przeciwzmarszczkowe z Q10 :D wziełam bo po prostu ma ładny zapach i generalnie polubiłam je używam generalnie jako kremu na noc. ^^ (7zł - Rossmann)
Eng : Cocoa butter anti-wrinkle with Q10. :D I took it because it have really nice smell and generally I like it. I use it as cream for night. ^^ (7pln in Rossmann)

Papiloty XD O tak od jutra zacznę kręcić loka.. haha Jestem ciekawa efektów może to sprawi że moje włosy będą wyglądały na gęstrze. ^^ (około 6zł - Rossmann)
Eng: Curlpapers XD  O Yeah from tommorow I gonna make my hairs much wave/curly. haha I'm curious effects and maybe it will makes my hair will look thicker. ^^ (around 6pln in Rossmann)
 Żel pod prysznic brytyjska truskawka :) Zapach ma całkiem ciekawy dzisiaj go wypróbuję i potem dam recenzję. ;) (8.99zł - Rossmann)
 Eng: Shower gel British Strawberry :) Smell is quite interesting today I will try it and than maybe I will add review. ;) (8.99pln - Rossmann)

Czasem kiedy chce czytać książki wieczorem nie mam dobrego oświetlenia nie chcę siedzieć przy biórkowej lampce więc kupiłam sobie lampkę led z klipsem którą można przypiąć do książki. Bardzo pożyteczna rzecz nawet do nauki ^^ (5 zł - Kaufland)
Eng: Sometimes when I want to read a book in the evening I don't have good lighting, I don't want to sit beside my desk lamp so I bought a led lamp with a clip that I can clipped to the book. It's very useful thing, even to learn ^^  (5pln in Kaufland)
Breloczek a la voodoo. Kiedyś bardzo chciałam mieć orginalną laleczkę no ale że w Kauflandzie znalazłam podróbkę i to tylko za 5 zł to stwierdziłam a co mi tam.. biorę Ninje hah.. No i mokre chusteczki anty-bakteryjne bardzo przydatne ^^ (około 6zł - Kaufland)
Eng: A key chain a la voodoo. Once I really wanted have an original doll but I found it I though OK I take NINJA haha.. (5pln in Kaufland) I take NINJA hah .. and antibacterial wet wipes very useful ^^ (around 6pln in Kauflanad)
Jeszcze nie próbowałam Tymbarka z tej serii a że uwielbiam wszystko związane z Liczi nie ważne czy to jedzenie , picie , zapach. :D To go kupiłam  na spróbowanie..^^
Eng: I didn't try Tymbark from this series but I love everything with Lychee doesn't matter it's food , drink or just smell. :D I took it for try.. ^^

Długi naszyjnik serduszko z kokardką (7.99 zł - Pepco)
Eng: Long necklace with heart and bow. (7.99pln-Pepco)

Serduszko lusterko z mini szczotką, mam dość już grzebienia. XD (5.99zł - Rossmann)
Eng: Heart mirrrow with mini hairbrush, I have enough the comb XD (5.99pln - Rossmann)


Wczoraj spotkałam się z Olą moją naj naj przyjaciółką :) Poszłyśmy na pocztę gdzie wysłałam dwie kartki do znajomych z Azji i poszłyśmy do mojego ulubionego chińskiego baru! Kocham tam jedzenie jest strasznie dużo sosu i przepyszne ! Bardzo dużo mięsa i warzyw. :) Ale bar ma dwie wady jest strasznie ciasny więc z większą grupą znajomych nie da rady tam pójść, po drugie jedzonko podają w kubełkach a nie jakiś ładnych miseczkach przez to zanim dokopię się do ryżu to muszę zjeść połowę rzeczy z wierzchu. XD Naprawdę polecam osobą z trójmiasta do zajrzenia do tego baru. :) Tylko wejdziesz to czujesz ten piękny aromat chińskiego jedzenia <3 Kocham kocham kocham :D Najlepszy bar w jakim w życiu jadłam ! Pekin Bar jest na Wzgórzu Św. Maksymiliana zaraz koło Gdyńskiego Prezydium. ^^
Eng: Yesterday I met with Ola my best friend. :) We gone to post office where I send two postcard to my Asian friends and than we gone to my favourite Chinese bar! I love food there. They give a lot of souce and it's yummy ! A lot of vegetables and meat. :) But bar got two deffects : is extremely tight so can't go there with bigger group of friend , second: food is in cups not in bowl and because of that I need eat a lot of meat and souce from top to get rice. XD I really recommend people from 3city to eat something there. :) When you come inside bar you will feel this wonderful aroma of chinese food <3 I love love love it . :D The best bar in which I ate in my life !  Pekin Bar is located on Wzgórzu Św. Maksymiliana close to Gdynia Presidium.
Kurczak z tofu i warzywami w pikantnym sosie ! <3 UWIELBIAM !
Eng: Chicken with tofu and vegetables in spicy sauce ! <3 Love it~!


Dzisiaj lecę do sklepu i będę odświeżać swój kolor. ^O^ Jutro idę do fryzjera na ścięcie grzywki i może w wtorek pokaże wam cały efekt więc wyczekujcie.. ;)
Eng : Today I'm going to shop and I will refresh my hair colour. ^O^ Tommorow I will go to hairdresser for cut a little my fringe and maybe in Tuesday I will show you whole efect so be patient.. ;)


Vanness Wu 吴建豪 Ft. Bruno Mars - Knockin' 


Byebye~

14 comments:

 1. Never heard of women's day until this year. I guess it's not celebrated in the usa

  ReplyDelete
 2. Miałam taką lampkę do netbooka, ale dzieci mi ją zniszczyły szybko i wyłamały wtyczke (to wejście usb). Dobra rzecz i niedroga:D

  ReplyDelete
 3. Ojej ale pysznosci! A ten krem serio ma te Q10?
  Ooo to jednak z nim nadal jestes ! i dobrze :] bo pamietam ze byl jakis powazny kryzys w ostatnich postach ale ciesze sie ze juz wszystko w porzadku :*

  ReplyDelete
 4. Piekin Bar ma świetne jedzenie, uwielbiam je :D A kicia rasy Birmańskiej :)

  ReplyDelete
 5. Taka lampka też by mi się przydała :)

  ReplyDelete
 6. No to czekam aż pokażesz efekt! :D
  Tak to jest jak się lepi z modeliny oglądając Porę na prygodę! :D
  O, i sama planuję kupić sobie taką mini szczotkę, ale coś mi nie idzie. xD I chyba wybiorę się do kauflandu po taką laleczkę! :D

  ReplyDelete
 7. Szperk to bardzo przyjemna galeria, choć niewielka :)
  Uwielbiam żele pod prysznic OS, a tego jeszcze nie widziałam niestety. Jak skończę te co mam to na pewno go kupię, musi pachnieć zniewalająco!
  pozdrawiam!

  ReplyDelete
 8. Uwielbiam Orginal Saurce!

  http://customlookink.blogspot.com


  ReplyDelete
 9. Ten żel pod prysznic widziałam w różnych kolorach, zapachach. Jednak niewiele mi się podobało;)

  http://alicja-aliszja.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Uwielbiam tymbarki z tej serii ;)

  ReplyDelete
 11. Słyszałam, że mogą być szkodliwe, ale na mnie dobrze działają więc nie nadużywam ale czasami zdarza się :)

  ReplyDelete
 12. Ten zel pod prysznic brzmi swietnie:)

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^