25 March 2013

Hello Spring

Hej! Co tam ? Parę dni temu mieliśmy pierwszy dzień wiosny a za naszymi oknami śnieg. >.< Drażni mnie to bo chciałabym już wybrać się na jakieś spacerki i wyciągnąć z szafy wiosenne ubrania. Myślę że muszę się zaopatrzyć w ubrania na wiosenny sezon choć nie mam do tego głowy. Ostatnio myślę tylko i wyłącznie o bibliografii na prezentacje maturalną muszę ją szybko zawieść po świętach do szkoły inaczej nie będę mogła przystąpić do egzaminu ustnego z języka polskiego! Mam parę opcji: pokazanie nieszczęśliwej miłości w różnych epokach literackich i mogę się dzięki temu opierać głównie na lekturach i materiałach które miałam w roku szkolnym albo opisać nieszczęśliwą miłość według kultur opisałabym miłość w Azji , Europie czy Ameryce choć to może być trochę trudniejsze ale myślę że bardziej ciekawe. Jak myślicie ? Na dodatek zaraz po tym jak załatwię sprawę z j.polskim napiszę szybko prezentację poprawię ją po jakimś czasie i zacznę jej się uczyć a w między czasie ćwiczyć matematykę co drugi dzień największe problemy mam z trygonometrią której strasznie się boję ale mam nadzieję że sobie poradzę!
Eng: Hey What's up ? We had frist day of spring a few days ago but outside window I see snow. >.< It's annoy me because I would like to go for a walk and dress up clothes for spring season. I think I have to go for shopping and buy more clothes for spring. I think only about bibliography for my presentation because If I will not make it soon than I cant join Polish Speaking Exam ! I have a few ideas: show unlucky love in diffrent literary eras and than I can mainly use school books which I read in the school years or  describe unlucky love by Culture (Asia, Europe or America) it can be a little more difficult but I think more interesting. How do you think ? In addition, as soon as I'll get aware of Polish presentation I will start practicing math every other day the biggest problems I have with the trigonometry I really afraid it but I hope that I can do it !


Ostatnio mam małe problemy osobiste dlatego rzadko wchodzę na blogspot'a , rzadziej komentuje wasze blogi czy odpisuję na komentarze po za tym muszę się uczyć. Smutne jest to że statystyki nieco zmalały i jak patrze na ilość moich postów w danym miesiącu to też jest powalająco mała nie tak jak w poprzednim roku. Nie chce was obrzucać byle jakimi postami bez jakiegokolwiek celu/przekazu. Ahh.. Chciałam wam się pochwalić dwoma ostatnimi kartkami jedna z Tajwanu(Lied) druga z Chin(Spencer). Obie są przepiękne i na jedną z nich już odpisałam. :)
Eng: Last time I have little personal problems that's reason why I don't use blogspot, rarely comments on your blogs or answr for the comments. Anyway, I have to learn. Sad that my statistics slightly decreased, and as I look at my number of posts which I wrote in month is also a small not as in the previous year. I don't want write posts without any purpose/message. Ahh I want show you two postcards which I recived from Taiwan(Lied) and from China(Spencer). Both are so pretty and for one of them I answered. :)

Gdy tylko znajdę czas i wenę postaram się poprawić moje wyniki w blogowaniu i promowaniu bloga. Wydaje mi się że mogłabym zorganizować jakieś rozdanie. Planuję porządki w kosmetykach które nie spodobały mi się i praktycznie są nieużywane ale to za jakiś czas. Myślę też nad zmianą bloga na bardziej wiosenny look ale czekam jeszcze na wykonanie nowego nagłówka i mam nadzieję że wam się spodoba. Oczekujcie zmian !
Eng: As soon as I find the time and inspirations I will try to improve my results in blogging and blog promotion. It seems that I could arrange a giveaway. I plan to clean out the cosmetics that I didn't like and are full but it later. I'm also thinking about changing the blog layout for more spring but still waiting for the make a new header, and I hope you will enjoy it. So expect changes!

Action Item - "Brave"

Byebye~

11 comments:

 1. W marcu jak w garncu.. i nic na to nie poradzimy. Oby tylko jak najszybcie ta wiosna przyuszła^^
  Pozdrawiam serdecznie^^  Miśka
  http://misiayou97.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Oh, niestety. Zima dalej panuje :C

  ReplyDelete
 3. Ja bym wybrała ten pierwszy temat [łatwiejszy], bo szkoda sobie życie utrudniać, a w szczególności gdy to jest matura :).

  ReplyDelete
 4. Rozumiem co masz na myśli :"(
  Na blogu od miecha nie pisałam... ale jak
  pisać jak ma się katastrofy życiowe co chwilę...
  Czekam na zmianę wyglądu!!!! ♥♥♥

  ReplyDelete
 5. No właśnie też się zastanawiałam nad jego kupnem..ładny zapach,ale ja już taka jestem,że jak coś jest modne i nawet mi się podoba..to nie kupię tego za żadne skarby świata..bo nie chcę się pospolitować;/
  aaaah.wkurza mnie to strasznie^^No ale trudno.
  Kreatywność ponad wszystko haha

  ReplyDelete
 6. No wiem,wiem-mówiłaś mi jak się widziałyśmy^^.To było 100lat temu,wtedy jeszcze nie rozważałam w ogóle szkoły plastycznej.:)A tu proszę:P
  Ja też jestem świrnięta,naprawdę,więc pasuję tam w 100%..poza tym uwielbiam takich ludzi.Otaczać się nimi na co dzień moim zdaniem musi być fantastyczne <3 Uwielbiam fotografować ludzi,więc ludzie mnie muszą inspirować..więc potrzebuję takich zwariowanych świrów:p

  Haha..to był taki przykład z tym żelem..bo miałam wziąć dwa..bo była promocja..więc jak się zastanawiałam,to argument "tu jest flaga UK.bez sensu."przekonał mnie w 100% haha;P
  Uwierz,że niestety czasem robię rzeczy całkowicie szablonowe^^

  ReplyDelete
 7. Też mam zamiar robić jakieś rozdanie za jakiś czas. :D
  Śliczne kartki. :D A temat fajny, jestem za - pisz. :D
  No i nie wiedziałam że tangle teezer wygładza. Ale skoro tak, to jeszcze bardziej jej chcę. :D

  ReplyDelete
 8. Masz świetnego bloga ; D
  Głowa do góry !

  ReplyDelete
 9. No widzisz, ty wiosennego zaopatrzenia jeszcze nie posiadasz, a ja ubolewam nad tym, że od kilku tygodni wisi ono nieużywane w mojej szafie i czeka w nieskończoność aż w końcu będzie naprawdę ciepło. I chyba jeszcze trochę czasu będzie musiało to ścierpieć. Bodajże od tego tygodnia ma być już ciepło, ale przez to całe pogodowe zamieszanie przestałam ufać prognozom.

  Myślę, że opisanie nieszczęśliwej miłości według różnych kultur byłoby ciekawsze. Może rzeczywiście trudniejsze, ale przecież kreatywność też może zostać wypunktowana ;) Tak więc spróbuj, trzymam kciuki :D

  Rozdanie dobra rzecz, chętnie wezmę udział ;)
  Pozdrawiam ;)
  xoxo

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^