13 March 2013

Caught cold

Cześć! Jak tam ? U mnie nie za dobrze ponieważ od paru dni troszkę choruję ból gardła i katar mnie zabijają. Na dodatek miałam lekką gorączkę która na szczęście minęła. Niby jest lepiej no ale sama nie wiem nadal się kuruję przez piątkowym wyjazdem. Za oknem widać piękne słoneczko oby było tak do końca tygodnia. Nie chcę marznąc w Warszawie XD z resztą Misiak obiecał mi łyżwy w tym miesiącu więc będę go męczyć. >w< W sobotę mam urodziny ale wracam z Warszawy dopiero w niedziele wieczorem więc przez ten weekend może zaplanuje jakiś post i zaraz po powrocie zdam wam relacje z pobytu ! Mam nadzieję że będę mogła porobić pełno zdjęć. :3 Obiecałam wam pokazać co mi wyszło na głowie mam parę zdjęć które opiszę. Farba którą kupiłam to Wellaton (zwykła) kolor Złoty blond 9/3.
 Eng: Hi! How are you? I'm not good because I'm a little sick: thoart ache and sneeze killing me. I had fever but lucky it passed. I feel OK now but I still do my best to get better before Friday's trip. I see beautiful sun outside the window I hope weather will be sunny to end of week. I don't wanna frozen in Warsaw XD anyway Dear promised me that we will go for ice-skating this month >w< so I hope we can do that. In Saturday I got birthday but I back from Warsaw in Sunday evening so I will plan post in this weekend and after back to home I will make rapor of this trip ~! I hope that I can do so many photos. :3 I promised you write what I made with my hairs. I bough Wellaton colour Golden Blonde 9/3.
Wiem że te farby nie mają dobrego wpływu na włosy i nie należą do najlżejszych ale lubię ich kolorystykę a raczej to że jest bardzo dużo rodzajów blondu. Ja chciałam taki lekko rudawy blond jaki miałam poprzednio dzięki piance koloryzującej Wellaton "Jasny złoty blond". 
Eng: I know that these paints don't have a great effect on the hair(can damaged hair) and don't belong to the lightest but I like the colours I mean that they got a lot of blonde types. I wanted a slightly reddish blond which had previously thanks paint in mousse Wellaton "Bright Golden Blonde".
Ale przez to że te pianki są straszniejsze i bardzo źle wpływają na włosy no to kolor z zwykłej ale wyszedł jaśniejszy. Tutaj macie parę zdjęć.;)
Eng: But mousse are much terrible for hair than normal paint so colour which I got by this paint is a little lighter. Here a few pis. ;)
Światło dzienne
Eng: Sun Light
Nocne światło
Eng: Night Light
Co myślicie o tym kolorze ? Szczerze byłam zdziwiona że mam teraz aż tak jasne włosy bo moje odrosty były okropne jeszcze kolor był blady. >.< Na dodatek kolor wygląda dosyć naturalnie i jest lekko rudawy czego nie widać na zdjęciach.
Eng: What do you think about this colour ? Honestly I'm a little surprised that I got so light hairs now because my old hairs were so pale. >.< But colour looks quite natural and it's a little red what you can't see on pictures.


Flo Rida (ft. Sia) - Wild Ones

See ya~

16 comments:

 1. Masz strasznie podkrążone oczy , powinnaś to jakoś ukryć bo nie wygląda to zbyt estetycznie..
  A naszyjnik ładny ^^

  ReplyDelete
  Replies
  1. Odpowiem tak : Mam takie oczy z natury i niestety nie da się tego "ukryć". ;) Z resztą nikomu one nie przeszkadzają i nikt na to uwagi jakoś specjalnie nie zwraca no i ja jakiegoś kompleksu na ich punkcie nie mam. Po prostu taka mam już naturę. ^^ A czy to wygląda estetycznie czy nie to już twoje zdanie. :)

   Delete
 2. Hej! Trafiłam na Twój blog przypadkiem :)
  Dziś farbowałam włosy i w przeciwieństwie do Ciebie nie chciałam uzyskać rudego koloru... niestety taki mi wyszedł..;(
  życzę szybkiego powrotu do zdrowia i Sto Lat z okazji zbliżających się urodzin.;)
  Zapraszam do siebie:
  sylviastylee.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Polopiryna S uratowała mi wczoraj życie ;D
  Zdrowiej!

  ReplyDelete
 4. W takim, że wczoraj wieczorem mnie straszne choróbsko czapnęło. Gorączka, katar, ból wszystkich mięśni. Wzięłam jedną tabletkę na noc a rano jak nowo narodzona ;D

  ReplyDelete
 5. O, współczuję i zyczę powrotu do zdrowia :c
  supcarolyn.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. I got the flu in Jan, wasn't much fun. Hopefully everyone stays healthy when spring comes

  ReplyDelete
 7. dość oryginalny blog (:
  monika-melody.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Dziękuję. :D Faktycznie ciepły ten kolorek, idealny na wiosnę. ;D A co do przeziębienia, to mnie również dopadło. Ale oczekuję tylko lepszej pogody, od tego na pewno mi się polepszy. :D

  ReplyDelete
 9. Ładny odcień, podkreśla Twoje delikatne rysy ;)

  ReplyDelete
 10. you still managed to look gorgeous even tho your sick! feel better! ^_^

  ReplyDelete
 11. Mam nadzieje ze jestes juz w pelni zdrowa i dobrze sie bawisz w Wawie ~

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^