25 January 2013

Crazy weekend~

Hello~ What's up ? Sorry for my absence but last week was really crazy and busy for me and I'm really happy because of it. I didn't go out really long time with my friends >.< Tommorow I gonna meet with my best friend Ola and maybe this or next month I will go to Warsaw visit my friends. ^^ Anyway this week was really interesting. :) First meet with Agnes and cinema with her and in Friday my Asian friends came to 3city! ^O^ We gone at the party where was so many my friends and we had really good time.
***
Witam~ Co tam ? Przepraszam za moją nieobecność ale ostatni tydzień był naprawdę szalony i byłam bardzo zajęta ale jestem szczęśliwa. Długo nie wychodziłam gdzieś z znajomymi >.< Jutro idę spotkać się z moją najlepszą przyjaciółką Olą i może tego bądź następnego miesiąca czeka mnie wyjazd do Warszawy by odwiedzić moich znajomych. ^^ Tak czy siak ten tydzień był naprawdę interesujący. :) Najpierw spotkanie z Agnes i kino z nią potem w piątek moi azjatyccy znajomi przyjechali do Trójmiasta! ^O^ Poszliśmy na imprezę gdzie było bardzo dużo moich znajomych i bawiliśmy się świetnie.
PHOTO FROM Retromaniak FB
Soul of Asia vol. 4 Carnival Edition in Retromaniak (Sopot) :) On photos are my friends from Warsaw haha how nice :) girls in left-up corner its Helena and Ela a little head of Ania :D Than Ming Han , Nengbao , Agui and Jia Chao. This party was so cool ! I think the best edition from all ! Why ?! Because with awesome people ;) I have been never on so nice party like that and I know my friends liked it too. I never forget this party. ;) P.S I wanted show you some pics with me but I can't find any here I am >.< and my pretty dress ! If I find it I will show you all .;)
***
Soul of Asia vol. 4 Carnival Edition w Retromaniak'u (Sopot). :)  Na zdjęciu widać moich przyjaciół z Warszawy haha jak miło :) dziewczyny w lewym górnym rogu to Helena i Ela no i trochę głowy Anii :D Potem Ming , Nengbao , Agui i Jia Chao. Impreza była super ! Wydaje mi się że najlepsza edycja ze wszystkich ! Czemu ?! Bo z cudownymi ludźmi ;) Nigdy nie byłam na takiej fajnej imprezie i wiem że moim znajomym też się podobało. Nigdy nie zapomnę tej imprezy. ;) P.S Chciałam pokazać wam fotki ze mną ale nie mogę znaleźć nigdzie żadnej na której jestem >.< i moja śliczna sukienka ! Jeśli jakieś znajdę to wam pokaże. ;)

We reach to home after 3am our train was so late >"< and I felt really cold ! =.= Anyway I gone pick up friends from Warsaw to hostel and gone to home~ Than finally gone sleep XD Next day guys invited me and Helena for dinner so we gone to some Vietnamese restaurant and play room in Gemini. :D I called to Żaba and Agu and they join to us.:D Than just walk on "Stone Mountain" in Gdynia :D , downhill on a sled haha so funny time, walk to Contrast drink something, play on playground LOL and Coffee Heaven and home. ^^ It was next great time with friends~ and I really miss them all :D 
Why you dont live in Tricity >.< ?!
***
Dotarliśmy do domu jakoś po 3 nasz pociąg był naprawdę spóźniony >"< i było mi bardzo zimno ! =.= Tak czy siak odstawiłam moich przyjaciół z Warszawy do hostelu i pojechałam do domu~ A wtedy narescie zasnęłam XD Następnego dnia chłopaki zaprosili mnie i Helenę na obiadek więc poszliśmy do jakiejś wietnamskiej restauracji i play room'u w Gemini. :D Zadzwoniłam bo Żabę i Agu które dołączyły do nas. :D Następnie spacer na Kamienną Górę w Gdyni :D, zjeżdżanie na jabłuszkach haha co było naprawdę zabawne, spacer do Contrast'u napić się czegoś, zabawa na placu zabaw LOL i Coffee Heaven i dom. ^^  To był naprawdę mile spędzony czas z przyjaciółmi~ i naprawdę tęsknie za nimi :D 
Czemu nie mieszkacie w Trójmieście >.< ?!
Nengbao , Ming Han , Helena , Agui , Jia Chao , Agu , Me and Żaba ^^
I really never forget this awesome weekend with you ! 
Thank you all my friends ! I hope to see ya soon !
Naprawdę nigdy nie zapomnę tego świetnego weekendu z wami!
Dziękuje wszystkim przyjaciołom ! Mam nadzieję że zobaczymy się wkrótce !


JPM - Singing 4 love

See ya~

17 comments:

 1. Nie ma to jak azjatyccy znajomi ;D, widzę, że świetnie się bawiliście ;)...

  ReplyDelete
 2. Totally about love this haha. I see you have a lot of talent, so I decided to follow :). I hope you can travel on over to my site: http://theproverbs.net and follow. Hope to hear from you very soon. Thanks for your time...God Bless!

  Steven B. 0:)

  ReplyDelete
 3. Wiesz, mam w sumie podobny problem, bo ludzie przez moje "emoskie" zachowania zaczynają mieć mnie gdzieś, bo po prostu nie wytrzymują. Dlatego liczba moich przyjaciół strasznie się skurczyła, jednak są cudni jakościowo :D

  ReplyDelete
 4. Co do drugiego komentarza to miałam bardzo podobnie, w zasadzie ciągle tak jest że non stop zmieniam "grupy" znajomych do których przynależę, bo przestaję czuć tam się dobrze, bo czuję się nieakceptowana. Bo mimo iż próbuję chować te ponure, nerwowe nastroje, to i tak nie zawsze mi to wychodzi. A w dzieciństwie to byłam lubiana przez dzieci z podwórka, ale to tylko ze względu iż miałam mnóstwo dóbr materialnych, których rodzice mi nie żałowali, no ale mówili na podwórku że jestem rozpieszczona i takie tam, co w sumie też nie sprawiało że czułam się ok.

  ReplyDelete
 5. Świetne zdjęcia ! :) Dobrze, że zabawa się udała ! Szukaj tego zdjęcia bo ciekawa jestem tej sukienki ! :)
  Buziaki
  A.

  ReplyDelete
 6. Widzę, że mega ciekawie miałaś. Ja do Warszawy pierwszy raz miałam jechać w ferie, ale coś się nie udało :(
  Zapraszam ^^

  ReplyDelete
 7. Ale fajnie mieliście. :)
  Też bym chciała kiedyś zwiedzic trójmiasto. ^_^

  ReplyDelete
 8. Zgrana ekipa to podstawa :) inaczej impreza może nie wypalić ale z tego co widzę ty ciekawe towarzystwo :D

  ReplyDelete
 9. ciekawa notka i świetne zdjęcia :>

  ReplyDelete
 10. Fajny masz blog. Będę tu częściej zaglądać.

  ReplyDelete
 11. Świetne zdjęcia;) impreza bez zgranego towarzystwa-to nie impreza;p

  ReplyDelete
 12. Jak tak teraz patrzę, to ten co Aga z nim
  flirtowała, to taki najlepszy XD Ale kurtkę to
  ma beznadziejną....

  ReplyDelete
 13. Świetne tło, piękne zdjęcia i Ty :3 naprawde solidna praca na blogu ;3 Zapraszam też do siebie, mam nadzieję, ze mój blog również się spodoba :)

  Zapraszam też do udziału w konkursie który aktualnie odbywa sie na moim blogu: http://podarta.blogspot.com/2013/01/styczniowa-loteria.html

  ReplyDelete
 14. wyjątkowe towarzystwo:)))))
  pozdrawiam bardzo ciepło

  ReplyDelete
 15. Dzięki ci kochana za miłe słowa. Dziś już mi trochę lepiej choć z rana za dobrze nie było ;3

  ReplyDelete
 16. Awh, dziękuję! :D
  Teraz mam ten ze zdjęć. Napisałam, że robiłam je w dzień pisania notki xD :D

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^