19 July 2013

Harajuku Lovers

Hej~ Jak tam u was wakacje mijają ? Ja byłam ostatnio bardzo zajęta non stop gdzieś wychodzę z mamą. :P Ostatnio nastąpił mały przypływ gotówki i dzięki temu że jest on w czasie wyprzedaży to kupiłam sporo rzeczy. Po za tym wspominałam że najstarszy brat z Anglii nas odwiedził ? :D I zdjęcie powyżej przedstawia to co dostałam od niego. Słuchawki z serii Harajuku Lovers tworzonej przez Gwen Stefani która jest zakochana w Japonii. :D Jedyne czego teraz potrzebuje to rollera do słuchawek. :)
Eng: Hey ~ How are you? I was recently very busy non-stop I go somewhere out with my mom. :P Recently there has been a small influx of cash and lucky it is during the sales I bought a lot of things. After that, I mentioned that the oldest brother from England to visit us? :D I got gift (above) from him. Headphones Harajuku Lovers series created by Gwen Stefani which is in love with Japan. :D All I need now is the roller to the headphones. :)

Lakier do paznokci od Bell : zielony(ciemna mięta) i żółty(Biedronka). ^^ Lubię tą serię. :)
Eng: Nail polish from Bell Green (mint) and yellow. ^^ I like this series. :)

 Wczoraj prosto z Tesco kupiłam torbę. Od paru miesięcy planowałam kupić nową torebkę bo stara ledwo się trzyma. :D Przeceniona z 79.00zł. Jak tylko ją zobaczyłam od razu się z w niej zakochałam. ^^
Eng: Testerday, I was in Tesco bought the bag. For several months, I planned to buy a new bag because the old barely holding up. :D It was sale from the 79.00zł. As soon as I saw it right away I fell in love with in it. ^^

 Tradycyjnie już chyba.. kupiłam opaskę z kokardką to już trzecia i chyba już mi wystarczy ich (oczywiście w Pepco). ^^ No i zestaw cieni w którym jeden z nich ma perłowy połysk i w sumie dla niego je kupiłam (jakiś sklep od 3zł). :)
Eng: Traditionally.. I bought a bow headband, I got 3 actually and I won't buy more. ^^ Oh and a set of eye-shadows in which one of them has a pearly sheen and I bought them just for that eye-shadow. :)

 Sukienka w kolorze pudrowego różu. Bardzo mi się spodobała choć nie jest to coś czego szukałam. Choć myślę że będzie idealna na następne SOA. ;) Kupiona w Gdyńskim Chińczyku. :D
Eng: Dress in powder/pastel pink colour. I really liked it but it's not something I was looking for. Although I think it would be perfect for the next SOA. ;)
Kolejna zdobycz z chińskiego sklepu. Potrzebowałam nowej narzutki a ta mi bardzo się spodobała jest z bardzo miękkiego i delikatnego materiału przyjemnego dla skóry. :) Wręcz idealna ! 
Eng Another gain from the same shop. I needed a new blouse and I really liked this one. It's is very soft and delicate material pleasant to the skin. :) Quite perfect!

Bluzka z New Yorkera bardzo podoba mi się tego typu print. Jest bardzo podobny do tego który mam na ścianie. :D A że nie mam żadnych topów z ciekawymi printami to padło na ten. :)
Eng: Top from the New Yorker really like this type of print. It is very similar to the one I have on the wall in my room. :D I don't have tops with interesting print so I chosen this. :)

No i ostatni zwyklaczek New Yorker bluzka z różowym ombre. ^^ Bardzo mi się spodobała ta bluzka więc czemu nie? Akurat na lato. :)
Eng: And last ordinary shirt from New Yorker with pink ombre shirt. ^^ I really liked this shirt so why not? Just for the summer. :)

Dawno nie malowałam pazurków a więc zrobiłam to w końcu.. Fakt faktem  wieje tu bardziej wiosną niżeli latem ale cóż mogę zrobić. Po prostu chciałam wypróbować nowy lakier. ^^ Air Flow mięta, bardzo dobrze się rozprowadza ale odpryskuje >.< dlatego potraktowałam go odżywką(przezroczystą) i się ładnie wygładził. 
Eng: I have not painted nails so long but I did it in the end.. The fact it's  more spring than summer style but nevermind. I just wanted to try out the new nail polish. ^^

Jak wiadomo nie ma zakupów bez przerwy na jedzonko tutaj mamy Makaron Xin Jiang z Asia Express w Szperku. Zdjęcie z zeszłego czwartku. Powiem tak było przepyszne ! Uwielbiam ostre jedzenie po za tym pierwszy raz jadłam tego typu makaron ale naprawdę mi zasmakował. ;) Nie raz tam jeszcze wrócę. ^^ Polecam to danie !
Eng: As you know there are no shopping without break for food. Here is Xin Jiang Noodle from Asia Express in Szperk. Photo from last Thursday. It was delicious! I love spicy food after that, the first time I ate this type of noodle but I really savored. ;) Not once there again. ^^ I recommend this dish !

Zdjęcie z środy kiedy byłam w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. Nie obyło się od odwiedzenia AsiaHung to jest Chicken Sela czy coś w tym stylu. Naprawdę przepyszne ! Uwielbiam wietnamską kuchnię. :) Na dodatek porcja była spora i pomimo tego iż nie jadłam nic praktycznie cały dzień objadłam się już po połowie tego dania. ^^
Eng: Photo by Wednesday when I was at the Baltic Gallery in Gdańsk. I couldn't miss food in AsiaHung. It is Chicken Sela or something like that. Really delicious! I love Vietnamese food. :) In addition, the portion was large and despite the fact that I had not eaten anything all day practically I felt full after just half of the course. ^^

http://luchluchcraft.blogspot.com/2013/07/international-giveaway-luch-luch-craft_20.html

Byebye~

10 comments:

 1. Podoba mi się bardzo ta różowa sukienka *o*
  A ta potrawa wygląda smakowicie :3

  ReplyDelete
 2. mam taki sam śmietnik panda w pokoju.*high five*

  ReplyDelete
 3. Świetne wszystkie rzeczy. :)

  ReplyDelete
 4. Zazdroszczę słuchawek *0* Też muszę sobie kupić jakąś torebkę, więc może też wybiorę się do TESCO. A sweterek i bluzka z ombre śliczna ^ ^ Uwielbiam robić zakupy w chińczyku! Pozdrawiam
  Akane

  ReplyDelete
 5. Cudowne są te rzeczy! <3

  ReplyDelete
 6. No, zakupy fajne :) Ja ostatnio obłowiłam się w sh :D

  ReplyDelete
 7. Świetne zakupy!
  Wybieram się właśnie do Gdańska w przyszłym tygodniu, AsiaHung jest w Galerii Bałtyckiej tam na samej górze wśród tych wszystkich innych "restauracji"?
  + zazdroszczę słuchawek ;)

  ReplyDelete
 8. Japońskiego braciszka?
  To się koniecznie wybiore! Często jestem w Gdańsku, ale jakoś nigdy tam nie zaszłam... a co smacznego stamtąd polecasz?... albo raczej spytam czego na pewno nie powinnam unikać? :3
  Dzięki za rade, będę się specjalnie cały dzień głodzić ;)

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^