08 September 2013

New Layout

 Witam! Co tam u was ? U mnie w sumie nic się nie dzieje w tygodniu będę musiała pojechać zawieść papiery do szkoły. Odświeżyłam trochę CV więc mogę się zabrać za szukanie pracy. :) Choć wiem że nie będzie to łatwe ale cóż trzeba spróbować. Dzisiaj jednak o czym innym a mianowicie moim nowym wyglądzie bloga jak widać szablon jest ten sam. Miałam dość różowego tła i nagłówka który jak dla mnie był za duży. :) Teraz jest węższy który pasuje do kolorystyki bloga. Nie powiem nieźle namęczyłam się nad dopasowaniem tego wszystkiego i szukaniem jakiejś uroczej czcionki do chińskiego ale warto było bo jest czysto i przejrzyście. Tło nie wiedziałam w sumie co wybrać zwykły błękit czy jakiś wzór nic mi nie pasowało oprócz tego niebieskiego jednorożca choć to nadaje takiego "dziewczęcego uroku".
 Eng: Hello! How are you? For me, everything ok but nothing happen. This week I have to go to school give them my documents. I refreshed CV so I can start looking for a job. :) Although I know it won't be easy but I have to try. But today about something different namely my new look of the blog as you can see the template is the same. I had enough of pink background and header which for me was too large. :)  Now header is narrower that fits the color of blog. Well, I worked hard to fit it all and looking for some lovely font for Chinese but it was worth it because it's clean and clear. I didn't know what to choose on my background I didn't want just plain blue or pattern didn't fit anything besides a blue unicorn layout but it gives such a girlish charm".

 Nagłówek to "po prostu" widok na Tajpej (Tajpej 101). Z uroczym napisem "永不放棄" który oznacza "Nigdy się nie podawaj się" oraz słowa które dokładnie pasują do tytułu bloga. :) Bo "w życiu są rzeczy warte walki do samego końca" i są nimi marzenia. :) Po za tym zmieniłam zdjęcie i to chyba na tyle. Planuje większe zmiany ale muszę czekać na swoją kolejkę u grafika. Więc pewnie za parę miesięcy(może miesiąc) zobaczycie coś całkiem innego. ^^
 Eng: The header is "just" a view of Taipei (Taipei 101). The words "永不 放弃" which means "Never give up" and the words that exactly match the title of blog. :) Because "In life, there are things worth fighting to the end." and these are dreams. :) After that, I changed the photo and it's probably enough. I plan to major changes but I have to wait for my turn in the graphic. So probably in a few months (maybe a month) will see something completely different. ^^


Co myślicie o nowym wyglądzie ? 
Jak podoba wam się nagłówek ?
To w sumie wszystko następna notka będzie bardziej ambitna. ;)
Eng:  What do you think about new layout ?
Do you like new header ?
That's all next note will be more ambitious. ;)

Byebye~

14 comments:

 1. bardzo ladny wyglad :) taki swiezy, jasny i nie kujacy w oczy ;) taki jak lubie <3

  ReplyDelete
 2. Chodz do mnie, chyba musze sie zaczac promowac tu bo na fb nie lubie.
  uwazji.blogspot.tw

  ReplyDelete
 3. Kucykowo :) U mnie wiadomo...czarno i nieprzejrzyście :P

  ReplyDelete
 4. Ładnie, dużo bardziej przejrzyście :)

  paku--paku.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. teraz to wszystko wyglada o niebo lepiej ! :D

  ReplyDelete
 6. Nagłówek mi się strasznie podoba! Wygląd jest lekki, przejrzysty (w sumie ten sam układ co wcześniej, jednakże lepiej się na niego patrzy) nie drażni, Mi się bardzo podoba! :)

  ReplyDelete
 7. Nowy layout jest bardzo przyjemny dla oka;)

  ReplyDelete
 8. Jednorożce wyglądają mega uroczo!

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^