04 May 2014

A Time Of Love 爱情来的时候 (Japan)

https://www.google.pl/search?q=A+Time+Of+Love:+Japan+%E7%88%B1%E6%83%85%E6%9D%A5%E7%9A%84%E6%97%B6%E5%80%99&client=firefox-a&hs=awN&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=_YxmU4jtAYaN7AaYj4CQBw&ved=0CAcQ_AUoAg&biw=1280&bih=834
 Hejka! Tak jak mówiłam już wcześniej postaram się o lepszą, bardziej ambitniejszą notkę.. Tak więc przejdźmy do sedna sprawy. Ostatnio oglądałam krótki film z moim najukochańszym Aaronem Yanem. A Time of Love (chiński: 爱情 来 的 时候) jest filmem krótko-metrażowym z lutego 2014 roku. Seria tych filmów jest kręcona w Malezji, Korei, Singapurze i Japonii składa się z czterech różnych historii : smutnej, miejskiej, szczęśliwej i kreskówki. A część którą oglądałam jest właśnie "komediowa/kreskówkowa".
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ENG: Hiya! As I said earlier I will write better, more ambitious note.. So let's get to the point. Recently I watched a short video of my dearest Aaron Yan. A Time of Love (Chinese: 爱情 来 的 时候) is a movie short from February 2014. The series is filmed in Malaysia, South Korea, Singapore and Japan consists of 4 different stories sad, urban, happy and cartoon theme. I watched Japanese part which is a "comedy / cartoony".

 Historia opowiada o pewnej pięknej dziewczynie o imieniu Yoshiko Wada (Naomi Watanabe) która by odziedziczyć rodzinny biznes według tradycji musi wyjść za młodego, przystojnego chłopaka. Chan Dai Tin (Aaron Yan) zostaje wysłany do Japonii by choćby nie wiadomo co zdobyć przepis na ciastko Wada No.1 dzięki czemu ma rozwinąć swój biznes i stać się lepszym piekarzem. 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ENG: The story is about a beautiful girl named Yoshiko Wada (Naomi Watanabe) who would inherit the family business, according to tradition must marry handsome, young boy. Chan Dai Tin (Aaron Yan) is sent to Japan to get the recipe of the cake called Wada No.1 to expand his small business and become a better baker.

  A właśnie ten przepis ma słynna piekarnia Wada. :) Przypadkiem spotyka Yoshiko i zabawa się zaczyna. XD Generalnie jest to bardzo zabawny film. Bardzo mi się spodobał utrzymany w sumie typowym japońskim humorze. :D A Aaron mówiący po japońsku to coś pięknego.<3 Nie chcę wam odbierać zabawy i opowiadać całości. >< 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ENG: And this recipe is in famous Wada bakery. :) By chance he meets Yoshiko and here fun begins. XD In general, this is a very funny movie. I really liked it, it maintained in typical Japanese humor. :D And Aaron speaking Japanese is a beautiful thing. <3 I don't want you to take off your fun and tell everything. ><

 Film trwa tylko 45minut, wszystko jest nakręcane w Japonii, jest to film z gatunku komedia, kreskówka, romans. Może być rozdzielony na 4-5 odcinków po 10-15min. ale ja obejrzałam go w całości. Niestety nie znalazłam go w polskiej wersji językowej a wielka szkoda ! Ale jeśli znacie choć trochę angielski to ja go obejrzałam właśnie tutaj http://vimeo.com/87857356 . Ocena filmu to 10/10 ! Mogę wam go polecić z czystą przyjemnością ! Jest warty tych paru minut. Proszę o podzielenie się wrażeniami. ;)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ENG: The film lasts only 45 min, everything is filmed in Japan, genre of this film is comedy, cartoon, romance. It may be divided into 4-5 parts for 10-15min. but I watched it in one.I watched it right here http://vimeo.com/87857356. I give this movie 10/10! I recommend it to you with pleasure! It's worth these a few minutes. Please share your oppinion about that movie. ;)

Byebye~

16 comments:

 1. hm.... film nie jest za długo więc podejrzewam, że również go obejrzę ^^ Chłopak jest przyjemny dla oka, a to dla mnie bardzo ważne... Humor to coś czego mi potrzeba.... Zdecydowanie się za to zabiorę!

  ReplyDelete
 2. Dorotka, mam nadzieje, ze kiedys bede mola Cie goscic u Siebie i zabrac na taki event ;)


  ostatnio opuscilam sie w ogladaniu dramek. dzis chyba nadrobie cos, bo mam bezsennosc ;c

  ReplyDelete
 3. jaki on śliczny ; ) chyba będę musiała go oglądnąć ^^
  ___________
  www.allex096.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Brzmi interesująco! uwielbiam filmy w których w tle pojawia się motyw słodyczy! :D

  ReplyDelete
 5. Bardzo podoba mi się Twój blog. :) Chętnie obejrzę film jak tylko będę miała chwilę czasu, bo to wszystko brzmi naprawdę fajnie. Obserwuję Twojego bloga. ;3

  Zapraszam do mnie na rozdanie.

  itscutebubbles.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Straszny żal, że takie fajne dramy są bez pl napisów ;(

  ReplyDelete
 7. Film króciutki, więc grzech nie skusić się obejrzeć.. moze akurat przekonam się to tego typu dram :)

  ReplyDelete
 8. O muszę kiedyś obejrzeć ; D

  ReplyDelete
 9. Ale fajnie wygląda :D zapisałąm sobie do listy oglądania :D

  ReplyDelete
 10. Zupełnie jestem nie w temacie, ale urzeka mnie to, że utrzymujesz się w tej samej stylistyce i Twoja pasja nie zmienia się, tylko rozwija :)

  Pozdrawiam cieplutko :)

  ReplyDelete
 11. Chyba nigdy nie przekonam się do azjatyckich flimów... :P

  ReplyDelete
 12. mam wrażenie, że ten aktor gra teraz wszędzie : d

  ReplyDelete
 13. To,że jest krótki jest dla mnie zaletą. Tak jak napisałaś można sobie podzielić na kilka części. A nie zawsze znajdzie się czas, by oglądnąć go w całości. Jak na razie zapisałam sobie tytuł,żeby nie zapomnieć. Angielskie napisy mi nie przeszkadzają i tak oglądam dramę z angielskimi, choć mogłąbym i przestawić na polskie. Ale może oglądanie po angielsku przyniesie mi jakiś korzyści. Mam taką nadzieję,

  ReplyDelete
 14. Wersja angielska = obejrzę na 100%, bo widzę, że warto, a 45 min nikogo nie zbawi :)
  Pozdrawiam:)

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^