27 January 2014

About everything and about nothing..

Świątynia Longshan w Tajpej (艋舺龍山寺)
ENG: Longshan Temple in Taipei (艋舺 龙 山寺)
 Witam! Co tam u was? Dzisiaj przygotowałam taką tam randomową notkę. Generalnie o wszystkim i o niczym. Mianowicie.. Zauważyłam że ostatnimi czasy jest mało ludzi komentujących blog, zauważyłam również że mało ludzi się ogólnie udziela w blogosferze i wiele blogów które czytałam są w zawieszeniu albo po prostu zniknęły z nie wiadomych przyczyn. Rozumiem niektórzy przygotowują się do matur czy sesji.. Ale zaczynam czuć taki lekki brak czytelników.. Nie rozumiem gdzie wszyscy się podziali bo nie mam nawet z kim tutaj czegokolwiek przedyskutować jak przedtem co mnie smuci tak naprawdę. Sama wiem że wielu czytelników komentuje rzeczy tylko patrząc na tytuł ewentualnie zdjęcia w poście, mało kto teraz czyta jego zawartość tym bardziej kiedy jest w nim miks języka polskiego i angielskiego.
 ~~~~~~
ENG: Hello! How are you? Today I prepared random post. Generally, about everything and nothing. Namely.. I noticed that recently there are few people who commented on the blog, I noticed also that not enough people are generally write in the blogospot and many blogs that I read are suspended or simply disappeared with no obvious reasons. I understand some people are preparing to exams etc. But I'm starting to feel a slight lack of readers.. I don't understand where everyone is gone because I don't have even someone here to discuss anything like it was before, it really makes me sad. I know that many readers have commented things just by looking at the title or pictures in the post, hardly find readers who read the contents of post moreover if it is in the mix of Polish and English language.

 W takim razie dlaczego ? :P Wiem sama trochę zamuliłam jeśli chodzi o bloga i nie byłam tu obecna jakiś czas ale powoli wracam.. mam wiele recenzji filmów i jedzonka do zrobienia po za tym zajmuje się jakoś swoim życiem które jest naprawdę monotonne poza paroma spotkaniami w miesiącu z znajomymi. Z resztą myślę też nad napisaniem notki bardziej ambitnej o Chińskim Nowym Roku ale to chyba po albo centralnie przed tym świętem/w to święto ponieważ jest już 31 stycznia. Chciałabym zapytać Was (te pare osób które mnie czytają i komentują)
~~~~~~
 Eng: In that case, why? :P I know that I was so lazy too when it comes to my blog and I wasn't present here some time but slowly coming back.. I have a lot of film and sweets reviews to do, except it I have own life that is really monotonous except for a few meetings with friends in a month. I think about writing more ambitious notes about the Chinese New Year but I think it will be after maybe before or in day of this festival because it will be 31th January. I would like to sk you (those few people who read and comment)


Co powinno być w następnych notkach?
- recenzje filmów
- coś o ulubionych artystach 
(aktorach piosenkarzach/zespołach)
- recenzje słodyczy
- notka muzyczna
- recenzje kosmetyków
- Chiński Nowy Rok 
(albo coś związanego z Tajwanem co wam wpadnie na myśl)

~~~~~~
ENG: What should be in next note?
- movie reviews
-something about favourite aritst 
(actors or signers/bands) 
- reviews of sweets
- music note 
- reviews of cosmetics
- Chinese New Year

(or something related to Taiwan which you will get the idea)


Byebye~

9 comments:

 1. Jeśli chodzi o brak czytelników.. to ja tez to chyba odczuwam. Nawet paru obserwatorów mi ostatnio gdzieś wywiało...
  pozdrawiam ;*

  Miśka
  misiayou97.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. kurczę.... wszystkie te propozycje mi się podobają XD

  ReplyDelete
 3. ja czytam ;)
  ja poproszę recenzje filmów, kosmetyków i o chińskim nowym roku, który jest tuż tuż^^

  ReplyDelete
 4. Czekam na recenzje :)

  Też tak mam, że duzo osób zagląda, a mało kto komentarz napisze. W sumie to czasami nawet nie ma jak skomentować ;P

  ReplyDelete
 5. oj smuteczki - tam jak sama się zawieszam na blogu i nie komentuję to nie mam czytelników, ale słabo mnie to obchodzi bo bardziej piszę dla kogoś kto potrzebując tych info, je poszuka :)
  Szczerze to nie wiem o czym mogłabyś pisać. Wszystko jest dobre :) ja mam głos na wszystko :P

  ReplyDelete
 6. Ja najchętniej widziałabym u ciebie recenzje filmów ^o^

  ReplyDelete
 7. ja tu zaglądam w miarę możliwości :) staram się często odwiedzać twojego bloga, chociaż może nie zawsze komentuję ... ;) już nie mogę się doczekać nowych postów. Zapowiedźi wydają się super :) bedę zaglądać, na mnie możesz liczyć :)))

  ReplyDelete
 8. Nie martw się, też tak kiedyś miałam ;( Fakt to naprawdę denerwujące, że potrafisz wejść raz na tydzień, a tam tylko jeden czy dwa nowe posty... Teraz nie mam takiego problemu! Co prawda mam tyle postów to przeczytania i skomentowania, że czasami mam aż ochotę powrócić do stanu z przeszłości, ale jest to naprawdę miłe ;) Jeśli chodzi o posty to preferuję coś o muzyce ^ ^ Pozdrawiam
  Akane

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^