27 October 2013

Sister Go Go Go (姐姐立正向前走)

Hejka ! Wybaczcie mi, mówiłam że się poprawię a tak zapuściłam blog że sama się sobie dziwię. >< I to nie dlatego że jestem zajęta ale dla tego że nie mam pomysłów na notki. Ale ostatnio obejrzałam całą nową dramę z Jiro Wangiem. Jest nią Sister Go Go Go (姐姐立正向前走). Może nie taka nowa bo powstała w 2012 roku. Ale przyznam że od samego początku ją polubiłam. :)
Eng: Hiya! Sorry, I said that I will post more things on my blog but I didn;t do it and now blog is kind of poor. >< Reason is not that I'm busy but for the fact that I have no ideas for posts. But recently I watched new drama with Jiro Wang. It's Sister Go Go Go (姐姐立正向前走) drama. Well, maybe not new because it was filmed in 2012. But I must admit that from the very beginning I liked it. :)

 Opis: 30 letnia scenarzystka Wang Ming Ming (Ruby Lin) zostaje wciągnięta w romantyczne uniesienia z trzema mężczyznami w różnym wieku. Jeden z nich to czterdziestolatek(Fu Yun Kai [Hu Bing]), drugi trzydziestolatek(Eason[Jiro Wang]), trzeci zaś dwudziestolatek (Tong Xiao Tian[Lin Geng Xin]). Pierwszą jej miłością jest Eason który był zapomnianym piosenkarzem miał zespół HE ale z racji tego że nie było nikogo na role lidera w dramie którą napisała Ming Ming to "podsunęła" go (ponieważ był jej idolem).
 Eng: Description: 30 year old screenwriter Wang Ming Ming (Ruby Lin) is drawn into the romantic elevation of three men of different ages. One of them is a forty (Fu Yun Kai [Hu Bing]), thirty-second (Eason[Jiro Wang]), the third of twenty (Tong Xiao Tian[Lin Geng Xin]). Her first love is Eason who is the singer from forgotten HE band but since there was no one in leadership roles in the drama she wrote, Ming Ming suggested to get Eason as male leader(since it was her idol).

 Z początku Eason próbuje w sobie rozkochać Ming Ming pod namową agentki by utrzymać rolę Feng Ming'a w dramie ale wnet oboje się w sobie zakochują , drama odnosi wielki sukces przez co potem powstaje wiele kłopotów (skandali) które zmyślają media i ich miłość jest wystawiana na wiele prób. Wang Ming Ming jest przeuroczą kobietą bardzo niewinną , nieśmiałą , nie doświadczoną jeśli chodzi o miłość dlatego szybko zakochuje się w Easonie. Eason jest bardzo ale to bardzo symatycznym , zabawnym człowiekiem który z biegiem odcinków dojrzewa i staje się bardziej odpowiedzialnym mężczyzną.
Eng: At the beginning in the Eason tries to enamour Ming Ming because of his agent idea to keep Feng Ming'a role in the drama but soon they both fall in love, drama have huge success by what then creates a lot of problems (scandals) to fabricate the media and their love must overcome many obstacles. Wang Ming Ming is a delightful woman, very innocent, shy, not experienced when it comes to love so quickly falls in love with Eason. Eason is a very, very sympathetic, funny man who in the course of episodes matures and becomes more responsible man.

 Jest jeszcze postać najmłodszego chłopaka Xiao Tian'a. Ming Ming i Xiao Tain traktują się jak rodzeństwo i nazywają siebie brat i siostra. Ale kiedy Xiao Tian zauważa co dzieje się między Easonem i Ming Ming odkrywa swoje uczucie do niej. Niestety choć jest wspaniałym opiekuńczym chłopakiem to Ming Ming widzi go tylko i wyłącznie jako brata. Po mimo wielu prób nie udaje mu się jej do siebie przekonać.
Eng: There is another character the youngest guy Xiao Tian .From the beginning Ming Ming and Xiao Tian are like siblings and call themselves brother and sister. But when Xiao Tian observes what happens between Eason and Ming Ming he discover his real feelings for her. Unfortunately, although it is a wonderful caring guy is Ming Ming sees him only as a brother. In spite of many attempts, he manages to convince her to himself.


Pod koniec dramy pojawia się ostatni kandydat na męża Fu Yun Kai. Osobiście bardzo polubiłam tego aktora jak i postać którą gra. Po fali niefortunnych wydarzeń po między Easonem i Ming Ming które trudno wyjaśnić zostają parą.. Wszystko układa się świetnie ponieważ Fu Yun Kai. W odróżnieniu od tych młodszych chłopaków jest bardzo dojrzały i potrafi zadbać w odpowiedni sposób o Ming Ming. W późniejszych wydarzeniach okazuje się że Eason i Fu Yun Kai są braćmi. Ponieważ ojciec Yun Kai'a poślubia matkę Easona. Ale czy Ming Ming poślubi Yun Kai'a czy Eason'a to pozostawię wam. ;) Nie chce wam zdradzać końca przed tym jak obejrzycie dramę. Ponieważ sam koniec jest zaskakujący.
Eng: At the end of the drama appears in the latest candidate for a husband Fu Yun Kai. Personally, I liked the actor and the character he plays. After a wave of unfortunate events at between Eason and Ming Ming which are a pair of hard to explain. Everything is going great as Fu Yun Kai. In contrast to these younger guys are very mature and knows how to take care of in an appropriate manner Ming Ming. In later events, it turns out that Eason and Fu Yun Kai are brothers. As the father of Yun Kai marries the mother of Eason. But the fact Ming Ming will choose Yun Kai or Eason I will leave it for you. :) Don't want tell u ending before u will see that drama. :) Because ending is really surprising.

 Drama generalnie jest godna polecenia. Ponieważ w każdym odcinku coś się dzieje, są jakieś problemy ale też i miłe i zabawne sceny. Dzięki temu drama wydaje się bardzo urozmaicona. Wszystkie postacie w dramie grają jakąś ważną role w historii Ming Ming i Easona. Aktorzy są dobrani świetnie nie ma postaci której bym jakoś znienawidziła oprócz natrętnej reporterki Ru En. Powstało 28 odcinków tej dramy, jak dla mnie nie jest to super dużo odcinków biorąc pod uwagę też to jak akcja się rozgrywa to naprawdę wszystko mija bardzo szybko i nie odczuwa się przeciągania historii. :) BARDZO ale to NAPRAWDĘ BARDZO POLECAM tą dramę. Jest naprawdę super zaliczam ją do jednej z moich ulubionych. :)
Eng: Drama is generally recommendable. As in every episode something happens, it is a difficult or good and funny scenes. Thanks to this drama seems to be very diverse. All the characters in the drama played a major role in the history of the Ming Ming and Eason. The actors are well matched as there is something that I would hate besides intrusive reporter Ru En. Created 28 episodes of the drama, for me it is not a too many episodes, looking on how the action is taking place is really all goes very quickly and did not feel the drag of history. :) But it's REALLY VERY HIGHLY RECOMMEND this drama. It's really cool I include it to one of my favorites. :)

Teraz tradycyjnie parę zabawnych i fajnych scenek
Eng: Now a few of funny and cool scenes
Przy tej scenie ubawiłąm się po pachy :D
Eng: it's so funny scene. XD
Pierwsze spotkanie :)
Eng: first meeting :)
Niezręczna sytuacja na szczęście to tylko sen. :D
Eng: Awkward moment lucky it's only dream. :D

Trailer dramy dosyć długi no ale tak na zachętę :)
Eng: Here is trailer of this drama. :)
Niestety drama jest dostępna tylko i wyłącznie po angielsku i znalazłam ją tutaj
ale kto wie może ktoś się zabierze i przetłumaczy po obejrzeniu. :D 
Ja próbowałam ale nie mam do tego głowy na razie.
Eng: Drama is available in English, and I found it here
http://www.viki.com/tv/6764c-drama-go-go-go

P.S Piosenki w tle to piosenki właśnie z tej dramy. ;)
Songs in background are songs from that drama.

Byebye~

10 comments:

 1. Buuu...czemu fajne dramy są po angielsku?? ;/

  ReplyDelete
 2. Naprawdę nie wiesz jakim cudownym miastem jest Berlin! :D
  Co do dram... Nie przepadam :P I widzę zmiany, zmiany wszędzie :D

  ReplyDelete
 3. Wygląda na bardzo fajną dramę. Tylko, że już nie pamiętam jaką
  kiedykolwiek oglądałam (;_; )"

  PS. No niestety, tyle życiowych porażek mi się natłoczyło, że nie
  byłam w stanie nic naskrobać przez parę miechów... Ale chyba
  wracam powoli :) Szkoda, że nadal tworzenie jednego posta parę godzin
  jest takie mega męczące xd

  ReplyDelete
 4. Ja ostatnio brak weny mam straszny. Nic nie robie tylko siedze i ogladam seriale i dramy. Wariactwo.
  Ja mam niestety tylko tak w stosunku do facetow, straszne to jest, bo kiedt kogos w koncu poznaje, jest takie ' o kurde Misa, a moze on bedzie taki jak ten wczesniejszy'... masakra. ;x ale wierze ze kiedys w kncu bedzie lepiej ;)

  Co do coveru... Mam nadzieje niedlugo nagrac cos znow ;)


  Zastanawialam sie czy obejrzec te drame czy nie ;) i teraz wiem juz, ze jak skoncze swoj serial wapirowy to zaczne ogladac wlasnie to ;) dziekuje za strzeszczenie ;)

  ReplyDelete
 5. Obsada mnie zachęciła ^o^ niestety ostatnio trudne jest mi znaleźć czas na dramy ;____;

  ReplyDelete
 6. Zachęciłaś mnie, ale...dlaczego tak dużo odcinków!? >,< Pozdrawiam
  Akane

  ReplyDelete
 7. Don't worry, the blog doesn't look poor, definitely not, it's very cool! I loved when you talk about movies and I do love movies from many different cultures! Sorry, I have been out of blogs (also from my blog) for some weeks, coming back now! denisesplanet com

  ReplyDelete
 8. Fajnie się zapowiada :D
  obserwuję ^^
  http://bloondii-xd.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. niee... Dorotko, ja nie podcinam rzęsek... mowia ze mam wielkie oczy. nie wiem... mnie po prostu nie draznia, a dlugie nawet malo naturalne rzesy strasznie lubie ;). Kleju zywam z donegala http://kosmetyki-perfumy.com/1439-1689-thickbox/donegal-klej-z-pedzelkiem-do-sztucznych-rzes.jpg i nie narzekam na niego. wydajny, dobrze klei i schodzi pod woda.. czasami jak sie go duzo da to trudniej, ale sam z siebie podczas dnia czy nocy nigdy nie zejdzie do momentu az sama go nie zdejme. ten naprawde polecam ;)

  ReplyDelete

Thank You for visiting and any comments ^ww^